FAQ — ТМ «R&Y»
Валюта:
UAH
Інтернет-магазин жіночого одягу

Пошук товарів

Головна Питання та відповіді

Питання та відповіді

Працюємо ми по Дропшиппінгу?

Увага ми не працюємо по системі Дропшиппінг або СП.

Відправляємо ми товар наложеним платежем?

Так відправляємо, але тільки при внесення передоплати від 150 - 200 грн.

Шановні клієнти, передоплату ми беремо в зв'язку з тим що, деякі не сумлінні клієнти, які роблячи замовлення наложеним платежем посилки не забирають. Ця сума для компенсації вартості послуг доставки транспортними компаніями у випадку якщо ви не забирете посилку, вона буде відмінусована від загальної суми вашого замовлення.

Для оплати замовлення в клієнта є дві доби, без внесення оплати протягом двох діб замовлення анулюється !!!

Умови обміну та повернення

Увага данні умови діють тільки при роздрібному замовленні!

При оптовому замовленні можливий тільки обмін, повернення товару відсутнє!

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживача»,

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо: він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти.

2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

При оформленні замовлення уважно ознайомтеся з описом і фото товару! Наша продукція може незначно відрізнятися по кольорній яскравості, так як в фотостудії використовується спеціальне освітлення для проведення фотосесій. Також може бути замінена фурнітура та ремені за кольором або формі. При підтвердженні замовлення уточнюйте вище згадані моменти!

Обмін, повернення не проводиться при таких і подібних випадках:

- Заявка надійшла після закнчення терміну а саме 14 днів після покупки товару
- При повернені товар перебував у не початковому стані (наявність плям, стороніх запахів, шерсть тварин)
- Товар відправлено накладеним платежем або за наш рахунок

При поверненні, обміні товару діють обов'язкові умови:

- Товар не повинен був бути у вжитку
- Товар повинен зберегти товарний вигляд
- Упаковка і фабричні ярлики і бірки повинні бути присутніми
- Всі витрати по обміну та поверненню товару здійснюються за рахунок клієнта, крім випадків із нашої вини брак, пересортування.

 

 

Доставка та оплата товару в інші країни!

                                                                  Для клієнтів із інших країн!

Мінімальне замовлення по оптовим цінам для клієнтів із інших країн 100$, товар із папки Брюки продається тільки розмірними рядами!!!
Доставка через Укрпошту https://www.ukrposhta.ua/ua/mizhnarodni-vidpravlennia або іншим запропонованим клієнтом способом (детальніше про доставку в особистих повідомленях).
Оплата через: PrivatMoney, Western Union, MoneyGram, або SWIFT - платежем.

Доставка здійснюється тільки після 100% оплати. Клієнт також оплачує вартість доставки та коміссію за переказ грошових коштів. 

 

Оптові чи ціни вказані на сайті?

Зверніть увагу що на сайті вказані роздрібні ціни !!!
Оптові ціни будуть доступні тільки для партнерів, зареєструйтесь та авторизуйтесь на сайті, і після цього подайте заявку в патнери, вам буде надано доступ до оптових цін.

Товар з папки "Брюки", мінімальне замовлення по оптовим цінам 1 ростовка (розмірний ряд), або 3 одиниці за наявності необхідних розмірів.
Сорочки та блузи, кофти, спідниці, костюми мінімальне замовлення по оптовим цінам 3 одиниці без привязки до розміру та кольору.

 

Яке мінімальне замовлення?

Зверніть увагу що на сайті вказані роздрібні ціни !!!
Оптові ціни будуть доступні тільки для партнерів, зареєструйтесь та авторизуйтесь на сайті, і після цього подайте заявку в патнери, вам буде надано доступ до оптових цін.

Товар з папки "Брюки", мінімальне замовлення по оптовим цінам 1 ростовка (розмірний ряд), або 3 одиниці за наявності необхідних розмірів.
Сорочки та блузи, кофти, спідниці, костюми мінімальне замовлення по оптовим цінам 3 одиниці без привязки до розміру та кольору.

Відпускаємо ми, товар під реалізацію або з відстрочкою платежу.

Ми не відпускаємо товар під реалізацію або з відстрочкою платежу.